به کمک ابزار Split می توانید صفحه اکسل خود را به 2 و 4 قسمت تقسیم کنید.اما سوالی که ممکن است برای شما پیش آید این است که چرا باید صفحه اکسل خود را به چند بخش تقسیم کنیم؟

فرض کنید یک شیت اکسل که شامل لیست 132 نفر می باشد را در اختیار دارید.در این لیست نام و نام خانوادگی و مدت زمان رسیدن به خط پایان در یک مسابقه ثبت شده است.شما به عنوان مربی می خواهید هر شخص را با 5 نفر برتر لیست مقایسه کنید.

برای انجام این کار خیلی سخت است که هر شخص را به خاطر بسپارید و آن را با 5 نفر برتر مقایسه کنید.تصور کنید بخواهید به عنوان مثال نفر125 لیست را به خاطر بسپارید و بعد صفحه را Scroll کنید و به 5 نفر اول لیست برسید.

برای این کار، صفحه را به کمک Split از مسیر زیر به دو بخش تقسیم می کنیم:

 View > Window > Split

برای دیدن ادامه مطلب اگر عضو هستید وارد شوید، اگر عضو نیستید عضو سایت شوید یا اشتراک خود را ارتقاء دهید و حق عضویت خود را پرداخت نمایید.


 وان نوت و بیل گیتس


 


 

 

بارگذاری بیشتر مطالب مرتبط
بارگذاری در Excel

۹ نظرات

 1. akbaripour

  ۱۳۹۴/۰۴/۰۳ at ۱۳:۲۶

  سلام .من تقریبا تمامی فرمول دهی ها ولینک کاری ها رو بلدم ول خیلی دوست دارم بتونم برای کارم پوسته درست کنم از چه راهی استفاده کنم

  پاسخ

 2. mohamadie

  ۱۳۹۴/۰۲/۱۶ at ۱۰:۰۳

  سلام
  سایت خوبی دارین فقط یک مشکل دار اینکه از متن اموزشی می خوام کپی بگیرم نمی شه اگر از طریق دیگری می شه لطفا راهنمایی کنید مرسی

  پاسخ

 3. delaram

  ۱۳۹۳/۱۱/۲۰ at ۱۳:۳۷

  کاربر ava 6159..امیدوارم این راهنمایی به کارتون بیاد…شما باید از تابع Subtotal برای این کاردر اکسل استفاده کنیدو همچنین با فیلتر به راحتی این کارو می توانید انجام دهید..

  پاسخ

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *