حل معادلات تایپ شده و دست نویس در وان نوت 2016- Solve Equation OneNote

شاید یکی از مهمترین خواسته های ما در برنامه های آفیس این بود که آیا امکان این وجود دارد وقتی یک فرمول و معادله ای را به کمک قلم نوری بر روی برنامه هایی مانند وان نوت می نویسیم، جواب معادله را هم برای ما محاسبه کند؟ به عبارت دیگر وقتی یک معادله را به صورت دست نویس نوشته ایم، آیا جواب را به ما خواهد داد؟

قبلا این امکان وجود نداشت که جواب معادلات دست نویس را به کمک وان نوت پیدا کنید. اما امروز مایکروسافت آفیس اعلام کرده است که ابزار جدید به برنامه OneNote افزوده شده است با نام Ink math assistant که به کمک آن می توانید معادله خود را بنویسید و برنامه وان نوت جواب آن را به شما اعلام نماید.

چطور معادلات ریاضی دست نویس را به کمک Ink math assistant OneNote حل کنیم؟

به تصویر زیر دقت کنید، ایتدا معادله خود را بنویسید و سپس یک دایره پیرامون معادله خود بکشید سپس بر روی گزینه Math کلیک کنید.اکنون یک نوار کمکی برای شما ایجاد خواهد شد که مرحله به مرحله فرمول شما را بررسی خواهد کرد و از شما می خواهد که چه چیزی را می خواهید حل کنید.

New-to-Office-365-in-August-1-GIF

این ویژگی بر روی آفیس 365 فعال می باشد و به زودی برای سایر برنامه ها مانند ورد،پاورپوینت و اکسل در دسترس خواهد بود.

چطور معادلات ریاضی تایپ شده را به کمک OneNote حل کنیم؟

فرض کنید می خواهیم دو عدد 30+50 را با یکدیگر جمع کنیم.برای این کار در وان نوت می نویسیم

30+50=

بعد از اینکه = را نوشتیم، فقط بر روی صفحه کلید، کلید Space را فشار می دهیم.برنامه وان نوت به طور خودکار عدد 80 را در انتهای آن قرار خواهد داد.

جواب فرمول ها در وان نوت

برای دیدن ادامه مطلب اگر عضو هستید وارد شوید، اگر عضو نیستید عضو سایت شوید یا اشتراک خود را ارتقاء دهید و حق عضویت خود را پرداخت نمایید.


 وان نوت و بیل گیتس


 


 

 

بارگذاری بیشتر مطالب مرتبط
بارگذاری در OneNote

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *