شاید برای بسیاری از شما دوستان پیش آمده باشد که بخواهید جدولی را طراحی کنید و از آن در امورات خود استفاده کنید.به عنوان مثال شما به عنوان یک فروشنده می خواهید یک نمونه فاکتور فروش با سلیقه خودتان طراحی کنید و فاکتور مشتری را در آن وارد و پرینت بگیرید.(مانند تصویر زیر)

????? ???? ? ????? ???? ?? ????

آنچه در این آموزش فرا خواهید گرفت:

1)نکات رسم جدول

2)داده ها

3)مکان داده ها

4)Merge کردن در اکسل

5) کار با Grid Line اکسل

6)کار با Border در اکسل

علاوه بر آن فرا خواهید گرفت چطور یک برنامه تهیه کنید تا با وارد کردن فقط  “شناسه سفارش” کلیه اطلاعات جدول به طور خودکار وارد فاکتور شما شوند.

پیش از شروع آموزش یادآوری می کنیم که این آموزش مربوط به رسم و کشیدن جدول در اکسل می باشد.زیرا با ابزار های دیگری در اکسل داریم که معنی فارسی آن ها جدول می باشد ولی در عمل کار های دیگری برای ما انجام می دهند.یک ابزار داریم به نام Table که کار با این ابزار را در آموزش “ابزار Table اکسل” مشاهده نمایید.یک ابزار دیگر داریم به نام Data Table که کار با این ابزار را در آموزش”تحلیل چه شود اگر به کمک Data Table”  مشاهده نمایید.

اگر تمایل دارید جدول خود را در ورد تهیه کنید یا اینکه مهارت بالایی در تهیه جدول در اکسل دارید ولی قصد دارید آن را به ورد منتقل کنید، به آموزش “رسم جدول در ورد” مراجعه نمایید.

رعایت نکات زیر برای رسم جدول:

برای دیدن ادامه مطلب اگر عضو هستید وارد شوید، اگر عضو نیستید عضو سایت شوید یا اشتراک خود را ارتقاء دهید و حق عضویت خود را پرداخت نمایید.


 وان نوت و بیل گیتس


 


 
بارگذاری بیشتر مطالب مرتبط
بارگذاری در Excel

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *