گذاشتن پسورد بر روی فایل ها برای کنترل دسترسی افراد غیر مجاز به داده ها و اطلاعات شما می باشد.این اطلاعات می تواند شامل فایل ها و عکس ها شخصی و یا متن یا ایده های شما باشد.پس محافظت از این اطلاعات امری حیاتی است.

همان طور که می دانید وان نوت یک ابزار یادداشت برداری می باشد و یکی از ابزار هایی می باشد که ممکن است خصوصی ترین افکار و متن ها را به آن وارد می کنید. در این آموزش فرا می گیرید که چطور فایل وان نوت خود را محافظت کنید.

دلایل استفاده از قفل گذاری و محافظت از فایل وان نوت:

1)حریم خصوصی:فایل وان نوت شما ممکن است شامل اطلاعات شخصی مانند تاریخ تولد، شماره تلفن، کد بیمه،آدرس منزل وشماره حساب های بانکی و….در این دوره امنیت اطلاعات از اهمیت بالایی برخوردار است و وان نوت یه خوبی از عهده این کار بر می آید.

2)انعطاف پذیری امنیت:شما فایل وان نوت خود را بر روی کامپیوتر شخصی خانه،تلفن همراه،لپ تاپ و سیستم های ابری مانند اسکای درایو مشاهده می کنید و برای هر کدام می توانید با توجه به اینکه به چه کسی این اطلاعات را به اشتراک بگذارید، برای آن رمز عبور تعیین کنید.با این کار برای هر فصل(Section) یک رمز عبور تعیین خواهید کرد.

3)محافظت در مقابل تغییرات و انتقال:اگر چه رمز عبور کامپیوتر دسترسی افراد را به کامپیوتر محدود می کند ولی نمی تواند از فایل های ذخیره شده محافظت کند.رمز عبور وان نوت می تواند به شما در محافظت از فایل ها کمک کند.اگر یک زمانی فایل شما به سرقت رفت یا کپی شد یا بر روی سروری قرار گرفت با کمک ابزار های امنیتی وان نوت می توانید جلوی این اتفاقات را بگیرید.

خوب حالا که از اهمیت موضوع محافظت فایل ها اطلاع یافتید نوبت به آموزش این بخش می رسد.

برای گذاشتن پسورد بر روی فایل وان نوت مسیر زیر را دنبال کنید:

برای دیدن ادامه مطلب اگر عضو هستید وارد شوید، اگر عضو نیستید عضو سایت شوید یا اشتراک خود را ارتقاء دهید و حق عضویت خود را پرداخت نمایید.


 وان نوت و بیل گیتس


 


 

بارگذاری بیشتر مطالب مرتبط
بارگذاری در OneNote

۲ نظرات

 1. سید شهاب

  ۱۳۹۴/۰۶/۲۸ at ۱۵:۲۱

  سلام و درود بر شما بنده رمز فایل وان نون را فراموش کردم ! چطور می تونم بازیابی کنمش؟

  پاسخ

 2. mohammad

  ۱۳۹۴/۰۳/۲۴ at ۱۵:۱۴

  سايت عالي ميباشد

  پاسخ

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *