قفل گذاری-محافظت فایل OneNote

گذاشتن پسورد بر روی فایل ها برای کنترل دسترسی افراد غیر مجاز به داده ها و اطلاعات شما می باشد.این اطلاعات می تواند شامل فایل ها و عکس ها شخصی و یا متن یا ایده های شما باشد.پس محافظت از این اطلاعات امری حیاتی است.

همان طور که می دانید وان نوت یک ابزار یادداشت برداری می باشد و یکی از ابزار هایی می باشد که ممکن است خصوصی ترین افکار و متن ها را به آن وارد می کنید. در این آموزش فرا می گیرید که چطور فایل وان نوت خود را محافظت کنید.

دلایل استفاده از قفل گذاری و محافظت از فایل وان نوت:

1)حریم خصوصی:فایل وان نوت شما ممکن است شامل اطلاعات شخصی مانند تاریخ تولد، شماره تلفن، کد بیمه،آدرس منزل وشماره حساب های بانکی و….در این دوره امنیت اطلاعات از اهمیت بالایی برخوردار است و وان نوت یه خوبی از عهده این کار بر می آید.

2)انعطاف پذیری امنیت:شما فایل وان نوت خود را بر روی کامپیوتر شخصی خانه،تلفن همراه،لپ تاپ و سیستم های ابری مانند اسکای درایو مشاهده می کنید و برای هر کدام می توانید با توجه به اینکه به چه کسی این اطلاعات را به اشتراک بگذارید، برای آن رمز عبور تعیین کنید.با این کار برای هر فصل(Section) یک رمز عبور تعیین خواهید کرد.

3)محافظت در مقابل تغییرات و انتقال:اگر چه رمز عبور کامپیوتر دسترسی افراد را به کامپیوتر محدود می کند ولی نمی تواند از فایل های ذخیره شده محافظت کند.رمز عبور وان نوت می تواند به شما در محافظت از فایل ها کمک کند.اگر یک زمانی فایل شما به سرقت رفت یا کپی شد یا بر روی سروری قرار گرفت با کمک ابزار های امنیتی وان نوت می توانید جلوی این اتفاقات را بگیرید.

خوب حالا که از اهمیت موضوع محافظت فایل ها اطلاع یافتید نوبت به آموزش این بخش می رسد.

برای گذاشتن پسورد بر روی فایل وان نوت مسیر زیر را دنبال کنید:

برای دیدن ادامه مطلب اگر عضو هستید وارد شوید. اگر عضو سایت نیستید عضو سایت شوید یا اشتراک خود را ارتقا دهید

عضویت در سایت

ورود به سایت

ارتقا

LinkedIn office learning

کانال تلگرام وب سایت آموزشی آفیس

برچسب ها :

دیدگاه ها

  1. سید شهاب گفت:

    سلام و درود بر شما بنده رمز فایل وان نون را فراموش کردم ! چطور می تونم بازیابی کنمش؟

  2. mohammad گفت:

    سايت عالي ميباشد

دیدگاه شما

(ضروری)
(ضروری,نمایش داده نمی شود)
(ضروری)

enamad

خبرنامه آفیس