آموزش ایجاد جدول در پاورپوینت به کمک اکسل

آموزش ایجاد جدول در پاورپوینت به کمک اکسل

شاید شما نیاز داشته باشید که اطلاعات موجود در Excel را وارد اسلاید کنید. برای این کار مراحل زیر را انجام دهید:

فایل Excel مورد نظر خود را انتخاب کنید. روی اطلاعات مورد نظر خود راست کلیک کرده و Copy را انتخاب کنید. در اسلاید مورد نظر کلیک راست کنید.

نکته1: اگر گزینه Use destination styles را انتخاب کنید می توانید آن را مثل یک جدول Power point ویرایش کنید و طرح و رنگ و فونت آن همانند طرح و رنگ و فونت موجود در Power point می شود.

نکته2:  اگر گزینه Keep source formatting را انتخاب کنید باز هم می توانید مثل یک جدول Power point آن را ویرایش کنید با این تفاوت که Format همانی است که در Excel بود.

نکته3: اگر گزینه Embed را انتخاب کنید فقط یک کپی از آن وارد Power point می شود بعد اگر بخواهیم آنها را ویرایش کنیم با برنامه Excel باز می شود اگر فایل Excel شما با حجم بالا باشد فایل Power point شما هم حجم بالایی خواهد داشت.از نظر امنیتی هم خطر دارد چون اگر شما بخواهید فایل Power point خود را Share کنید (به اشتراک بگذارید) یا آن را در اینترنت قرار دهید هر کسی به فایل Power point شما دسترسی داشته باشد به فایل Excelشما هم دسترسی خواهد داشت.

نکته4: گزینه Picture، اطلاعات را به صورت یک عکس قرار می دهد مزیت آن این است که بعدا می توانید خصوصیات یک عکس را روی آن اعمال کنید مثلا به آن Effect بدهید ولی مشکل آن این است که دیگر نمی توانید آن را ویرایش کنید.

نکته5: گزینه Keep to only فایل را به عنوان یک متن Paste می کند و بعد آن را هر طور که بخواهید می توانید Format کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *