راهنمای نصب برنامه های ضروری برای ورد به کلاس مچازی

راهنمای نصب برنامه های ضروری برای ورد به کلاس:

اگر فرصت خواندن ادامه مطلب را ندارید، پیشنهاد می کنیم ویدئو زیر را مشاهده نمایید.

در صورتی که از تبلت یا تلفن همراه استفاده می کنید برنامه های مورد نیاز آن را از انتهای همین مطلب دانلود کنید.یکی از ویژگی های منخصر به فرد این نوع آموزش یادگیری در هنگام حرکت مانند تاکسی، اتوبوس و… می باشد.

1)بعد از اینکه ثبت نام خود را انجام دادید یک ایمیل دریافت خواهید کرد.این ایمیل حاوی نام کاربری و رمز عبور و همچنین لینک ورود به کلاس می باشد.پس در وارد کردن ایمیل خود دقت لازم داشته باشید.

2) فایل زیر را دانلود کرده و از حالت فشرده آن را خارج کنید و نرم افزار های داخل آن را بر روی سیستم خود نصب کنید:

badge-Flash-Player-fa-min

توجه1: فایل uninstall_flash_player را اجرا نکنید.این فایل برای زمانی می باشد که قصد داشته باشید برنامه های Adobe را از روی سیستم خود حذف نمایید.

توجه2: وارد پوشه Farsi.Keyboard شده و فایل setup.exe را اجرا نمایید تا به کمک این برنامه در محیط کلاس امکان تایپ فارسی را داشته باشید.

3)اکنون باید برنامه مخصوص Adobe را بر روی سیستم خود نصب نمایید:

اگر از ویندوز استفاده می کنید برنامه زیر را دانلود نمایید:

badge-windows-min

اگر از سیستم عامل مک استفاده می کنید برنامه زیر را دانلود نمایید:

badge-macos-min

4)راهنمای زیر را دانلود و مطالعه بفرمایید:

  راهنمای سریع آموزش وب کنفرانس برای دانشپذیران

5) اکنون بر روی لینک زیر کلیک کنید تا تست لازم برای اطمینان از اتصال شما ، گرفته شود:

تست اتصال شما به کلاس

6)اگر مراحل بالا را به درستی انجام داده باشید می توانید تصویر زیر را ببینید:

adobe test

7) پس از نصب  بر روی لینک کلاس که به ایمیل شما ارسال گردیده است کلیک کنید و یوز و پسورد خود را وارد و بر روی Enter Room کلیک کنید.

excel adobe class

6)اگر تمایل دارید برای ورود به کلاس ها از تلفن همراه یا تبلت استفاده نمایید، برنامه های زیر را متناسب با سیستم عامل خود نصب نمایید:

Adobe-app-store

google-play-adobe

سوالات خود را از طریق گزینه “تماس با ما” مطرح کنید.

آخرين مطالب آموزشي

تغییر-حذف رنگ پس زمینه صفحات ورد-Word Page Color تابع RADIANS اکسل-تبدیل درجه به رادیان تابع DEGREES اکسل-تبدیل رادیان به درجه فرمول نویسی و معادلات در پاورپوینت-Equation PowerPoint فیلم برداری از صفحه نمایش با پاورپوینت Screen Recording PowerPoint تبدیل متن به جدول و بلعکس ورد-Convert Text to Table Word نحوه ایجاد جدول در ورد-Insert Table Word تعیین سایز کاغذ A5-A3 ورد و اکسل Word Excel Page Size ایجاد حاشیه برای عکس در ورد Picture Border Word ایجاد حاشیه در صفحات ورد-Page Borders Word ایجاد حاشیه برای پاراگراف در ورد-Word Paragraph Border تشخیص یا تعیین نسخه آفیس What version Office دانلود آفلاین آخرین آپدیت آفیس Office Updates رفع مشکل تبدیل اعداد انگلیسی-فارسی ورد 2016 Word آموزش نصب و حذف صحیح آفیس Install Uninstall Office 2016 تفاوت نسخه ها و لایسنس های آفیس Office ایجاد شماره اعداد خودکار در ورد Numbering تغییر فونت پیش فرض ورد Set Default Font Word خارج کردن متن عکس در وان نوت Picture to Text OneNote حل معادلات تایپی و دست نویس در وان نوت OneNote ادامه مطالب آموزشي

خبرنامه آفیس