خانه Office اصلاحیه های مایكروسافت در راه است

اصلاحیه های مایکروسافت در راه است

شرکت مایکروسافت قصد دارد در 12 نوامبر هشت به روز رسانی امنیتی را برای ویندوز، آفیس و اینترنت اکسپلورر منتشر نماید. سه به روز رسانی که سیستم عامل ویندوز و اینترنت اکسپلورر را تحت تاثیر قرار می دهد در رده امنیتی بحرانی قرار دارند.
تمامی نسخه های ویندوز از جمله نسخه 8.1 نسبت به یکی از رخنه های بحرانی آسیب پذیر می باشند. در سه شنبه اصلاحیه مایکروسافت یک بولتن، آسیب پذیری بحرانی را در تمامی نسخه های اینترنت اکسپلورر از جمله نسخه 11برطرف می نماید. سه بولتن دیگر ویندوز در رده امنیتی مهم قرار دارند.
دو بولتن دیگر که در رده امنیتی مهم قرار دارند تمامی نسخه های آفیس را تحت تاثیر قرار می دهد. هم چنین شرکت مایکروسافت برخی از اصلاحیه های ماهانه خود را منتشر خواهد کرد از جمله انتشار نسخه جدیدی از Malicious Software Removal Tool و تعدادی به روز رسانی های غیرامنیتی.
اواخر هفته گذشته شرکت مایکروسافت یک آسیب پذیری را افشاء کرد که برخی از نسخه های ویندوز و آفیس و تمامی نسخه های Microsoft Lync را تحت تاثیر قرار داده است. در سه شنبه اصلاحیه ماه نوامبر این آسیب پذیری برطرف نخواهد شد.
روز گذشته شرکت مایکروسافت بولتنی در رابطه با این آسیب پذیری منتشر نمود. در این بولتن آمده است که تنها برخی از کاربران آفیس در معرض خطر قرار دارند. هم چنین شرکت مایکروسافت اعلام کرده است که کاربران نسبت به این آسیب پذیری نگران هستند می توانند تا زمان انتشار اصلاحیه، دستوراتی را که در بولتن آمده است اعمال نمایند.
منبع:ماهر

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید