خانهOfficeناهماهنگی iCloud اپل با Outlook

ناهماهنگی iCloud اپل با Outlook

سرویس جدید اپل با نام iCloud به همراه نسخه iOS5  گوشی‌هایiPhone 4S  از ماه اكتبر وارد بازار شده است اما بسیاری از اولین کاربران این محصول جدید متوجه شده‌اند که در زمینه همساز شدن با سایر نرم افزار‌ها به ویژه Outlook مایکروسافت، هنوز کمبودهای زیادی دارد. سرویس جدید iCloud دارای یک کانال داخلی Outlook است که برای انتقال اطلاعات Outlook شما طراحی شده، اما روش‌های این انتقال احتمالا برای کاربران عادی کمی دشوار و آزاردهنده و برای دپارتمان‌های فناوری اطلاعات نيز دردسرساز است.

 محصول iCloud یک سرویس جدید ذخیره سازی مبتنی بر پردازش ابري است که با هدف همسازی و ذخیره کردن داده‌های گوناگون مانند اطلاعات تماس‌ها و قرارهای ملاقات از روی کامپیو‌تر و ابزارهای موبایل شما بر روی سرورهای تحت وب خود طراحی شده است. این سیستم پشتیبانی یکپارچه، با ابزار‌ها و محصولات اپل (نظیر آی فون، آی پد، آی مک) عملکرد بهتری دارد، اما هنگامی که صحبت از Outlook مایکروسافت است، این سرویس جدید آنچنان هم یکپارچه و همساز به نظر نمی‌رسد.

 محصول iCloud یک سرویس کاملا جدید است که همانند تمامی فناوری‌های جدید دیگر به کمی زمان برای ارایه راهکار برای رفع اشکالات خود نیاز دارد

پاسخ دادن

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید
نام خود را وارد کنید