سرویس جدید اپل با نام iCloud به همراه نسخه iOS5  گوشی‌هایiPhone 4S  از ماه اكتبر وارد بازار شده است اما بسیاری از اولین کاربران این محصول جدید متوجه شده‌اند که در زمینه همساز شدن با سایر نرم افزار‌ها به ویژه Outlook مایکروسافت، هنوز کمبودهای زیادی دارد. سرویس جدید iCloud دارای یک کانال داخلی Outlook است که برای انتقال اطلاعات Outlook شما طراحی شده، اما روش‌های این انتقال احتمالا برای کاربران عادی کمی دشوار و آزاردهنده و برای دپارتمان‌های فناوری اطلاعات نيز دردسرساز است.

 محصول iCloud یک سرویس جدید ذخیره سازی مبتنی بر پردازش ابري است که با هدف همسازی و ذخیره کردن داده‌های گوناگون مانند اطلاعات تماس‌ها و قرارهای ملاقات از روی کامپیو‌تر و ابزارهای موبایل شما بر روی سرورهای تحت وب خود طراحی شده است. این سیستم پشتیبانی یکپارچه، با ابزار‌ها و محصولات اپل (نظیر آی فون، آی پد، آی مک) عملکرد بهتری دارد، اما هنگامی که صحبت از Outlook مایکروسافت است، این سرویس جدید آنچنان هم یکپارچه و همساز به نظر نمی‌رسد.

 محصول iCloud یک سرویس کاملا جدید است که همانند تمامی فناوری‌های جدید دیگر به کمی زمان برای ارایه راهکار برای رفع اشکالات خود نیاز دارد

  • کاربرد InfoPath

    ویژگی InfoPath: 1)ایجاد لیست های سفارشی 2)ایجاد گردش کار (Workflow) 3)بی نیاز از دانش ک…
  • پروژه Insider آفیس

    Insider چیست؟ به این گروهی که محصولات مایکروسافت را پیش از انتشار نسخه نهایی،مورد آزمایش ق…
  • جستجو هوشمند-Insights و Smart Lookup آفیس ۲۰۱۶

    بعد از اینکه بر روی Smart Lookup کلیک کردید، یک پنجره راهنما در سمت راست شما به نام Insigh…
بارگذاری بیشتر مطالب مرتبط
بارگذاری در Office

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *