خانهCRMنسخه آنلاین نرم‌افزار Dynamics CRM مايكروسافت

نسخه آنلاین نرم‌افزار Dynamics CRM مايكروسافت

 شرکت مایکروسافت پیش‌نمایشی را از محصول جدید خود به نمایش گذاشته است که نسخه آتی نرم‌افزار جامع مدیریت ارتباط با مشتری این شرکت موسوم به Dynamics CRM محسوب می‌شود.

این نسخه از نرم‌افزار مدیریت ارتباط با مشتری مایکروسافت که مبتنی بر فضای پردازش ابری طراحی شده و CRM Online نام دارد، برخی ابزارهای به‌روز شده را در خود جا خواهد داد و قرار است که طی چند هفته آتی وارد بازار شود. مایکروسافت در نظر دارد این به‌روزرسانی‌ها را به همراه برخی قابلیت‌های جدید از طریق نسخه CRM Online به دست کاربران برساند.

مدیران ارشد مایکروسافت اوایل سال جاری میلادی اعلام کردند گروه توسعه دهنده CRM این نرم‌افزار را سالی دو بار به‌روز می‌کند و در این فرآیند نسخه‌های جدید CRM Online و CRM On-Premises در اختیار کاربران قرار می‌گیرد.

 مایکروسافت پیش‌تر در این باره اعلام کرده بود: «نرم‌افزار Microsoft Dynamics CRM با سرعت بالاتر فرآیند به‌روزرسانی را دنبال می‌کند و ابزارهای جدید برای هر دو نسخه Online و On-Premises آن در فصل دوم و چهارم هر سال به دست کاربران می‌رسد. نخستین به‌روزرسانی بر اساس این فرآیند در فصل پایانی سال 2011 میلادی صورت خواهد گرفت».

 بر اساس این فرآیند شرکت مایکروسافت هم‌اکنون قصد دارد نخستین به‌روزرسانی را برای نسخه آنلاین نرم‌افزار جامع ارتباط با مشتری خود انجام دهد و طی چند هفته آتی ابزارهای جدید این محصول را در اختیار کاربران بگذارد.

 بر اساس برنامه زمانی منتشر شده از سوی مایکروسافت، ابزارهای یکپارچه‌اي شامل ابزارهای ویژه صدور صورت‌حساب، ابزارهای مدیریتی و برنامه‌های رفع مشکلات سازمانی در ویرایش جدید نسخه آنلاین نرم‌افزار CRM Online عرضه خواهد شد.

پاسخ دادن

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید
نام خود را وارد کنید