شرکت مایکروسافت برنامه‌ای را برای معرفی توانمندی‌های‌ شبکه شرکای خود (MPN) برای کسب‌وکارهای کوچک اجرا می‌کند.

این برنامه قرار است در ماه ژوئن انجام شود و هدف آن معرفی تخصص و قابلیت‌های شرکای تجاری مایکروسافت برای ارائه جدید‌ترین راهکارهای فناوری این شرکت برای کسب و کارهای کوچک بر اساس نیازهای خاص کسب و کار هر کدام است.

به گزارش وب سایت eweek این برنامه معرفی توانمندی‌ها بر مبنای ورودی محصولات و خدمات و بازخوردهای هر یک از شرکای تجاری مایکروسافت طراحی شده و آنها را قادر می‌سازد فرصت‌های نهفته در بازار نرم‌افزارهای کسب‌وکارهای کوچک را شناسایی کرده و از آن استفاده کنند. مایکروسافت انتظار دارد با این اقدام توانمندی شرکای خود را در بازار کسب‌وکارهای کوچک افزایش دهد.

به این ترتیب شرکای تجاری مایکروسافت می‌توانند تخصص‌های خود در زمینه محصولات مختلف مایکروسافت را از یکدیگر متمایز کنند و از این طریق مشتریان خود را افزایش دهند. خدمات بر پایه فناوری پردازش ابری بخش عمده‌ای از این خدمات است و مایکروسافت کمک می‌کند این شرکت‌ها توانمندی‌های خاص خود را مثلاً در زمینه ویندوز ۷، ویندوز سرور ۲۰۰۸، ویندوز سرور ۲۰۱۱ که ویژه کسب‌وکارهای کوچک است و مایکروسافت آفیس ۳۶۵ را به کسب و کارهای کوچک بشناسانند.

جان راسکیل، معاون گروه شرکای جهانی مایکروسافت در این باره گفته است: این برنامه به شرکای تجاری مایکروسافت که به استفاده از فناوری‌های پردازش ابری رو آورده‌اند و در صدد توسعه کسب و کار خود هستند اجازه می‌دهد با استفاده از اعتبار و برند مایکروسافت به مزایای رقابتی زیادی دست یابند و بازاریابی، فروش و ظرفیت‌های فنی خود را ارتقا بخشند.

منبع

  • کاربرد InfoPath

    ویژگی InfoPath: 1)ایجاد لیست های سفارشی 2)ایجاد گردش کار (Workflow) 3)بی نیاز از دانش ک…
  • پروژه Insider آفیس

    Insider چیست؟ به این گروهی که محصولات مایکروسافت را پیش از انتشار نسخه نهایی،مورد آزمایش ق…
  • جستجو هوشمند-Insights و Smart Lookup آفیس ۲۰۱۶

    بعد از اینکه بر روی Smart Lookup کلیک کردید، یک پنجره راهنما در سمت راست شما به نام Insigh…
بارگذاری بیشتر مطالب مرتبط
بارگذاری در Office

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *