خانهOfficeچگونه از SkyDrive بهتر استفاده کنیم؟

چگونه از SkyDrive بهتر استفاده کنیم؟

همه ی کسانی که از گوشی های ویندوز فونی استفاده میکنند SkyDrive را کم و بیش میشناسند. اما SkyDrive چگونه میتواند هر روز برای شما مفید باشد؟ اولین استفاده روزانه از SkyDrive میتواند آزاد کردن حافظه بیشتر روی ویندوز فون شما باشد. چرا گوشی ویندوز فونی خود را از فایل های ورد یا پاور پوینت یا موسیقی یا عکس پر کنیم وقتی میتوانیم همه ی آنها را در یک فضای مجازی امن مثل SkyDrive داشته باشیم؟ اما آیا میدانستید تعدادی برنامه وجود دارد که میتواند SkyDrive را کاربردیتر کنند؟ در این مطلب بیشتر به این برنامه ها پرداخته ایم که چگونه میتوانند استفاده از SkyDrive را برای شما کاربردیتر کند

به یاد داشته باشیم چند راه مختلف برای آپلود کردن داده های خود در SkyDrive دارید. قابلیت درونی در ویندوز فون وجود دارد که میتوانید عکس های خود را مستقیم از طریق Pictures Hub در SkyDrive خود آپلود کنید. همینطور میتوانید این کار را از طریق برنامه SkyDrive بکنید. اما روش سومی که شاید همه ی شما ندانید آپلود از طریق برنامه های متفرقه است.

نحوه ایجاد 25 گیگ فضای رایگان در sky drive

1 دیدگاه

  1. با سلام
    من در موبایلم نوشته onedrive،این همین skydrive هست؟؟؟
    من چطوری توی کامپیوتر از skydrive استفاده کنم؟؟ میگه sharepoint stie می خواد که من اصلن نمی دونم چی هست،میشه توضیح بدین؟ لطف می کنین و سپاسگزار خواهم بود.

پاسخ دادن

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید
نام خود را وارد کنید