حل معادلات تایپ شده و دست نویس در وان نوت 2016- Solve Equation OneNote

شاید یکی از مهمترین خواسته های ما در برنامه های آفیس این بود که آیا امکان این وجود دارد وقتی یک فرمول و معادله ای را به کمک قلم نوری بر روی برنامه هایی مانند وان نوت می نویسیم، جواب معادله را هم برای ما محاسبه کند؟ به عبارت دیگر وقتی یک معادله را به صورت دست نویس نوشته ایم، آیا جواب را به ما خواهد داد؟

قبلا این امکان وجود نداشت که جواب معادلات دست نویس را به کمک وان نوت پیدا کنید. اما امروز مایکروسافت آفیس اعلام کرده است که ابزار جدید به برنامه OneNote افزوده شده است با نام Ink math assistant که به کمک آن می توانید معادله خود را بنویسید و برنامه وان نوت جواب آن را به شما اعلام نماید.

چطور معادلات ریاضی دست نویس را به کمک Ink math assistant OneNote حل کنیم؟

به تصویر زیر دقت کنید، ایتدا معادله خود را بنویسید و سپس یک دایره پیرامون معادله خود بکشید سپس بر روی گزینه Math کلیک کنید.اکنون یک نوار کمکی برای شما ایجاد خواهد شد که مرحله به مرحله فرمول شما را بررسی خواهد کرد و از شما می خواهد که چه چیزی را می خواهید حل کنید.

New-to-Office-365-in-August-1-GIF

این ویژگی بر روی آفیس 365 فعال می باشد و به زودی برای سایر برنامه ها مانند ورد،پاورپوینت و اکسل در دسترس خواهد بود.

چطور معادلات ریاضی تایپ شده را به کمک OneNote حل کنیم؟

فرض کنید می خواهیم دو عدد 30+50 را با یکدیگر جمع کنیم.برای این کار در وان نوت می نویسیم

30+50=

بعد از اینکه = را نوشتیم، فقط بر روی صفحه کلید، کلید Space را فشار می دهیم.برنامه وان نوت به طور خودکار عدد 80 را در انتهای آن قرار خواهد داد.

جواب فرمول ها در وان نوت

برای دیدن ادامه مطلب اگر عضو هستید وارد شوید. اگر عضو سایت نیستید عضو سایت شوید یا اشتراک خود را ارتقا دهید

عضویت در سایت

ورود به سایت

ارتقا

LinkedIn office learning

کانال تلگرام وب سایت آموزشی آفیس

مطالب مرتبط

دیدگاه ها

دیدگاه شما

(ضروری)
(ضروری,نمایش داده نمی شود)
(ضروری)

آخرين مطالب آموزشي

تغییر-حذف رنگ پس زمینه صفحات ورد-Word Page Color تابع RADIANS اکسل-تبدیل درجه به رادیان تابع DEGREES اکسل-تبدیل رادیان به درجه فرمول نویسی و معادلات در پاورپوینت-Equation PowerPoint فیلم برداری از صفحه نمایش با پاورپوینت Screen Recording PowerPoint تبدیل متن به جدول و بلعکس ورد-Convert Text to Table Word نحوه ایجاد جدول در ورد-Insert Table Word تعیین سایز کاغذ A5-A3 ورد و اکسل Word Excel Page Size ایجاد حاشیه برای عکس در ورد Picture Border Word ایجاد حاشیه در صفحات ورد-Page Borders Word ایجاد حاشیه برای پاراگراف در ورد-Word Paragraph Border تشخیص یا تعیین نسخه آفیس What version Office دانلود آفلاین آخرین آپدیت آفیس Office Updates رفع مشکل تبدیل اعداد انگلیسی-فارسی ورد 2016 Word آموزش نصب و حذف صحیح آفیس Install Uninstall Office 2016 تفاوت نسخه ها و لایسنس های آفیس Office ایجاد شماره اعداد خودکار در ورد Numbering تغییر فونت پیش فرض ورد Set Default Font Word خارج کردن متن عکس در وان نوت Picture to Text OneNote حل معادلات تایپی و دست نویس در وان نوت OneNote ادامه مطالب آموزشي

خبرنامه آفیس