شبکه قبلی مایکروسافت یعنی Yammer نتوانسته بود آنچنان که باید در میان متخصصین جایی را باز کند و بسیار ناشناخته باقی مانده بود. اما امروز یعنی 24 خرداد 1395 خبر خوبی برای اهالی کسب و کار به خصوص طرفداران مایکروسافت آفیس منتشر شد. نادلا مدیرعامل فعلی مایکروسافت اعلام کرد شبکه تخصصی کسب و کار لینکداین(LinkedIn) را با قیمت 26 میلیارد دلار خریداری کرده است.

بخشی از سخنان نادلا در مورد خرید LinkedIn :

لینکداین کسب و کاری عالی را در زمینه ی ارتباط متخصصین به یکدیگر، درسراسر دنیا به وجود آورده است.در کنار هم می توانیم این شبکه را با شتاب بیشتر رشد دهیم و سبب پیشرفت سرویس هایی مانند Office 365 و Microsoft Dynamics خواهیم شد. در گذشته آفیس را از یک ابزار بهره وری به یک مجموعه ابری چند پلتفرمی تبدیل کردیم اما این خرید باعث می شود حرفه ای ترین افراد یکدیگر را پیدا کرده و به هم متصل شوند تا بتوانند بر روی پروژه های مختلف کار کنند و زمینه هایی چون فروش و بازاریابی متحول گردد. در واقع هدف اصلی ما توانمند ساختن هر فرد و سازمان می باشد.

صفحه رسمی لینکداین وب سای آفیس

مطالب مرتبط

دیدگاه ها

دیدگاه شما

(ضروری)
(ضروری,نمایش داده نمی شود)
(ضروری)

آخرين مطالب آموزشي

تغییر-حذف رنگ پس زمینه صفحات ورد-Word Page Color تابع RADIANS اکسل-تبدیل درجه به رادیان تابع DEGREES اکسل-تبدیل رادیان به درجه فرمول نویسی و معادلات در پاورپوینت-Equation PowerPoint فیلم برداری از صفحه نمایش با پاورپوینت Screen Recording PowerPoint تبدیل متن به جدول و بلعکس ورد-Convert Text to Table Word نحوه ایجاد جدول در ورد-Insert Table Word تعیین سایز کاغذ A5-A3 ورد و اکسل Word Excel Page Size ایجاد حاشیه برای عکس در ورد Picture Border Word ایجاد حاشیه در صفحات ورد-Page Borders Word ایجاد حاشیه برای پاراگراف در ورد-Word Paragraph Border تشخیص یا تعیین نسخه آفیس What version Office دانلود آفلاین آخرین آپدیت آفیس Office Updates رفع مشکل تبدیل اعداد انگلیسی-فارسی ورد 2016 Word آموزش نصب و حذف صحیح آفیس Install Uninstall Office 2016 تفاوت نسخه ها و لایسنس های آفیس Office ایجاد شماره اعداد خودکار در ورد Numbering تغییر فونت پیش فرض ورد Set Default Font Word خارج کردن متن عکس در وان نوت Picture to Text OneNote حل معادلات تایپی و دست نویس در وان نوت OneNote ادامه مطالب آموزشي

خبرنامه آفیس