همان طور که می دانید یکی از ویژگی های برنامه آفیس 2016 (و 2013) انتخاب عکس به صورت آنلاین در برنامه های آفیس می باشد.برنامه آفیس برای انتخاب این عکس ها از موتور بینگ کمک می گیرد.

انتخاب عکس آنلاین

قرار گرفتن عکس ها از موتور جستجو بینگ در آفیس

اما نکته ای که امروز به شما یادآوری می کنیم،در مورد موتور جستجو Bing می باشد.اگر شما وارد صفحه اصلی این موتور جستجو بشوید،عکس های بسیار زیبا در پس زمینه مشاهده خواهید کرد.شاید بسیاری از شما علاقه داشته باشید این عکس ها را دانلود و در جایی دیگر استفاده کنید.برای این کار در مرورگر فایرفاکس وارد صفحه اصلی بینگ شوید و سپس بر روی تصویر مورد نظر راست کلیک کنید و از منوی باز شده گزینه View Background Image را انتخاب کنید.

دانلود عکس های بک گراند موتور جستجوی بینگ

با کلیک بر روی جهت چپ و راست می توانید عکس مورد نظر خود را انتخاب کنید.

در صفحه باز شده آدرس لینک را کپی کرده و به برنامه های دانلود مانند Internet Download Manager بدهید تا آن را دانلود نماید.

لینک آدرس عکس های بینگ

کاربران Windows Phone می توانند تصویر پس زمینه موبایل خود را با این موتور جستجو هماهنگ کرده و هر روز از تصاویر جدید و زیبای Bing لذت ببرند.

چنانچه تمایل داشتید از این تاصویر در پس زمینه کامپیوتر یا لپ تاپ و تبلت ویندوزی خود استفاده کنید، از برنامه Bing Desktop  استفاده نمایید.

مطالب مرتبط

دیدگاه ها

دیدگاه شما

(ضروری)
(ضروری,نمایش داده نمی شود)
(ضروری)

آخرين مطالب آموزشي

تغییر-حذف رنگ پس زمینه صفحات ورد-Word Page Color تابع RADIANS اکسل-تبدیل درجه به رادیان تابع DEGREES اکسل-تبدیل رادیان به درجه فرمول نویسی و معادلات در پاورپوینت-Equation PowerPoint فیلم برداری از صفحه نمایش با پاورپوینت Screen Recording PowerPoint تبدیل متن به جدول و بلعکس ورد-Convert Text to Table Word نحوه ایجاد جدول در ورد-Insert Table Word تعیین سایز کاغذ A5-A3 ورد و اکسل Word Excel Page Size ایجاد حاشیه برای عکس در ورد Picture Border Word ایجاد حاشیه در صفحات ورد-Page Borders Word ایجاد حاشیه برای پاراگراف در ورد-Word Paragraph Border تشخیص یا تعیین نسخه آفیس What version Office دانلود آفلاین آخرین آپدیت آفیس Office Updates رفع مشکل تبدیل اعداد انگلیسی-فارسی ورد 2016 Word آموزش نصب و حذف صحیح آفیس Install Uninstall Office 2016 تفاوت نسخه ها و لایسنس های آفیس Office ایجاد شماره اعداد خودکار در ورد Numbering تغییر فونت پیش فرض ورد Set Default Font Word خارج کردن متن عکس در وان نوت Picture to Text OneNote حل معادلات تایپی و دست نویس در وان نوت OneNote ادامه مطالب آموزشي

خبرنامه آفیس