مایکروسافت برای ترغیب دانشگاهیان به استفاده از نسخه جدید برنامه آفیس، سیاست‌های تشویقی خاصی را پیگیری می‌کند.

به گزارش روابط عمومی پایگاه خبری فنآوری اطلاعات ایران از فارس، کارکنان دانشگاه ها، دانشجویان و اساتید با پرداخت کمتر از دو دلار در ماه می توانند بدون خرید آفیس ۳۶۵ از آن استفاده کنند.

آفیس ۳۶۵ به طور رسمی از سه ماهه اول سال ۲۰۱۳ در دسترس خواهد بود و هزینه اشتراک چهار ساله به کارگیری آن ۷۹ دلار است. با پرداخت این هزینه استفاده از برنامه های Word ،PowerPoint ،Excel ،OneNote ،Outlook ،Publisher و Access مجاز خواهد بود.

کاربران این خدمات همچنین ۲۰ گیگابایت فضای رایگان برای استفاده از خدمات کلود اسکای درایو مایکروسافت در اختیار خواهند داشت و می توانند از ۶۰ دقیقه تخفیف در برقراری تماس های بین المللی با استفاده از نرم افزار اسکایپ هم بهره بگیرند. مایکروسافت پیش از این هم برای ارائه خدمات یاد شده تخفیف هایی در نظر می گرفت، اما این اولین بار است که مشوق هایی در این سطح ارائه می دهد.

مطالب مرتبط

دیدگاه ها

دیدگاه شما

(ضروری)
(ضروری,نمایش داده نمی شود)
(ضروری)

آخرين مطالب آموزشي

تغییر-حذف رنگ پس زمینه صفحات ورد-Word Page Color تابع RADIANS اکسل-تبدیل درجه به رادیان تابع DEGREES اکسل-تبدیل رادیان به درجه فرمول نویسی و معادلات در پاورپوینت-Equation PowerPoint فیلم برداری از صفحه نمایش با پاورپوینت Screen Recording PowerPoint تبدیل متن به جدول و بلعکس ورد-Convert Text to Table Word نحوه ایجاد جدول در ورد-Insert Table Word تعیین سایز کاغذ A5-A3 ورد و اکسل Word Excel Page Size ایجاد حاشیه برای عکس در ورد Picture Border Word ایجاد حاشیه در صفحات ورد-Page Borders Word ایجاد حاشیه برای پاراگراف در ورد-Word Paragraph Border تشخیص یا تعیین نسخه آفیس What version Office دانلود آفلاین آخرین آپدیت آفیس Office Updates رفع مشکل تبدیل اعداد انگلیسی-فارسی ورد 2016 Word آموزش نصب و حذف صحیح آفیس Install Uninstall Office 2016 تفاوت نسخه ها و لایسنس های آفیس Office ایجاد شماره اعداد خودکار در ورد Numbering تغییر فونت پیش فرض ورد Set Default Font Word خارج کردن متن عکس در وان نوت Picture to Text OneNote حل معادلات تایپی و دست نویس در وان نوت OneNote ادامه مطالب آموزشي

خبرنامه آفیس