مایکروسافت به تازگی از ظاهر جدید بسته نرم افزاری آفیس ۱۵ که با رابط کاربری مترو ویندوز ۸ سازگار است، پرده برداری نمود. این شرکت اخیرا اطلاعاتی در مورد ویندوز ۸ و نحوه اجرای آن برروی پردازنده های ARM منتشر کرده بود که در کنار آن تصاویری از نسخه آزمایشی Office 15 و برنامه های Word، Excel، PowerPoint و OneNote را به نمایش گذاشت. در صورت تمایل می توانید به فیلم ویدئویی مربوطه نگاهی بیاندازید.
آگهی تبلیغاتی

بسته نرم افزاری آفیس ۱۵ برای اجرا در ابزارهای مبتنی بر ویندوز اعم از تبلت های ARM و کامپیوترهای رومیزی طراحی شده و به لطف به کارگیری رابط کاربری مترو در آن، دارای ظاهری صاف تر و شکل و شمایل بهتر است.
مقاله مرتبط:
تبلت‌های ویندوز ۸ و هر آنچه در مورد آنها باید بدانید
در تصاویر زیر شاهد هستید که چطور مایکروسافت از فضای خالی بیشتری در طراحی خود بهره برده و به همین منظور خطوط بیشتری را از ظاهر برنامه ها حذف کرده است، بدین ترتیب کاربر قادر خواهد بود تا تمرکز بیشتری را بر محتوای مربوطه صرف نماید.
همچنین از تصاویر پیداست که منوهای روبانی (Ribbon) حذف شده یا بصورت پیش فرض بسته شده اند، پس می توان نتیجه گرفت که مایکروسافت می کوشد تجربه تازه ای را به کاربران خود هدیه دهد و هر چه بیشتر منوی برنامه های خود را مفهومی نماید.

هنوز اطلاعات و تصاویر بیشتری در این رابطه منتشر نشده است؛ اما آنچه که پر واضح است حس جدیدی است که کاربران بسته نرم افزاری آفیس ۱۵ به زودی آن را احساس خواهند کرد، امید که به هر چه بهتر انجام شدن امور منتج گردد.

برچسب ها :

مطالب مرتبط

دیدگاه ها

دیدگاه شما

(ضروری)
(ضروری,نمایش داده نمی شود)
(ضروری)

آخرين مطالب آموزشي

تغییر-حذف رنگ پس زمینه صفحات ورد-Word Page Color تابع RADIANS اکسل-تبدیل درجه به رادیان تابع DEGREES اکسل-تبدیل رادیان به درجه فرمول نویسی و معادلات در پاورپوینت-Equation PowerPoint فیلم برداری از صفحه نمایش با پاورپوینت Screen Recording PowerPoint تبدیل متن به جدول و بلعکس ورد-Convert Text to Table Word نحوه ایجاد جدول در ورد-Insert Table Word تعیین سایز کاغذ A5-A3 ورد و اکسل Word Excel Page Size ایجاد حاشیه برای عکس در ورد Picture Border Word ایجاد حاشیه در صفحات ورد-Page Borders Word ایجاد حاشیه برای پاراگراف در ورد-Word Paragraph Border تشخیص یا تعیین نسخه آفیس What version Office دانلود آفلاین آخرین آپدیت آفیس Office Updates رفع مشکل تبدیل اعداد انگلیسی-فارسی ورد 2016 Word آموزش نصب و حذف صحیح آفیس Install Uninstall Office 2016 تفاوت نسخه ها و لایسنس های آفیس Office ایجاد شماره اعداد خودکار در ورد Numbering تغییر فونت پیش فرض ورد Set Default Font Word خارج کردن متن عکس در وان نوت Picture to Text OneNote حل معادلات تایپی و دست نویس در وان نوت OneNote ادامه مطالب آموزشي

خبرنامه آفیس