شرکت SoftMaker اولین برنامه آفیس مخصوص اندروید که توانایی خواندن و ویرایش اسناد افیس که  سازگار با نسخه آفیس ویندوز هستند،را ارائه کرده است.به کمک این برنامه می توانید اسناد آفیس را از ویندوز دریافت و کار خواندن یا ویرایش را بر روی آن انجام دهید.قبلا برنامه هایی وجود داشت که اسناد آفیس را بر روی اندروید اجرا می کرد ولی نمی توانستند تمام امکانات برنامه آفیس را به همراه خود داشته باشند.

شرکت سافت میکر که این نسخه را عرضه کرده می گوید این نسخه حاوی برنامه هایی شامل TextMaker PlanMaker و SoftMaker Presentations، یک پردازنده لغات به جای Word spreadsheet و presentation tool می باشد. این نسخه بدون مشکل قادر به بازکردن و ویرایش اسنادی که با استفاده از نسخه سازگار با ویندوز آفیس طراحی شده اند، می باشد.

نکته مهم این است که این اسناد با تمامی ویژگی های نسخه اصلی بر روی گوشی یا تبلت باز شده و قابل استفاده خواهند بود. این نسخه با فرمت های جدید DOCX ،XLSX و PPTX هم سازگار است.

این نسخه با سیستم عامل آندروید ۲٫۲ به بالا سازگار است.

Full-fidelity document editing: SoftMaker Office Mobile for Android

مطالب مرتبط

دیدگاه ها

دیدگاه شما

(ضروری)
(ضروری,نمایش داده نمی شود)
(ضروری)

آخرين مطالب آموزشي

تغییر-حذف رنگ پس زمینه صفحات ورد-Word Page Color تابع RADIANS اکسل-تبدیل درجه به رادیان تابع DEGREES اکسل-تبدیل رادیان به درجه فرمول نویسی و معادلات در پاورپوینت-Equation PowerPoint فیلم برداری از صفحه نمایش با پاورپوینت Screen Recording PowerPoint تبدیل متن به جدول و بلعکس ورد-Convert Text to Table Word نحوه ایجاد جدول در ورد-Insert Table Word تعیین سایز کاغذ A5-A3 ورد و اکسل Word Excel Page Size ایجاد حاشیه برای عکس در ورد Picture Border Word ایجاد حاشیه در صفحات ورد-Page Borders Word ایجاد حاشیه برای پاراگراف در ورد-Word Paragraph Border تشخیص یا تعیین نسخه آفیس What version Office دانلود آفلاین آخرین آپدیت آفیس Office Updates رفع مشکل تبدیل اعداد انگلیسی-فارسی ورد 2016 Word آموزش نصب و حذف صحیح آفیس Install Uninstall Office 2016 تفاوت نسخه ها و لایسنس های آفیس Office ایجاد شماره اعداد خودکار در ورد Numbering تغییر فونت پیش فرض ورد Set Default Font Word خارج کردن متن عکس در وان نوت Picture to Text OneNote حل معادلات تایپی و دست نویس در وان نوت OneNote ادامه مطالب آموزشي

خبرنامه آفیس