شرکت مایکروسافت پیش‌نمایشی را از محصول جدید خود به نمایش گذاشته است که نسخه آتی نرم‌افزار جامع مدیریت ارتباط با مشتری این شرکت موسوم به Dynamics CRM محسوب می‌شود.

این نسخه از نرم‌افزار مدیریت ارتباط با مشتری مایکروسافت که مبتنی بر فضای پردازش ابری طراحی شده و CRM Online نام دارد، برخی ابزارهای به‌روز شده را در خود جا خواهد داد و قرار است که طی چند هفته آتی وارد بازار شود. مایکروسافت در نظر دارد این به‌روزرسانی‌ها را به همراه برخی قابلیت‌های جدید از طریق نسخه CRM Online به دست کاربران برساند.

مدیران ارشد مایکروسافت اوایل سال جاری میلادی اعلام کردند گروه توسعه دهنده CRM این نرم‌افزار را سالی دو بار به‌روز می‌کند و در این فرآیند نسخه‌های جدید CRM Online و CRM On-Premises در اختیار کاربران قرار می‌گیرد.

 مایکروسافت پیش‌تر در این باره اعلام کرده بود: «نرم‌افزار Microsoft Dynamics CRM با سرعت بالاتر فرآیند به‌روزرسانی را دنبال می‌کند و ابزارهای جدید برای هر دو نسخه Online و On-Premises آن در فصل دوم و چهارم هر سال به دست کاربران می‌رسد. نخستین به‌روزرسانی بر اساس این فرآیند در فصل پایانی سال 2011 میلادی صورت خواهد گرفت».

 بر اساس این فرآیند شرکت مایکروسافت هم‌اکنون قصد دارد نخستین به‌روزرسانی را برای نسخه آنلاین نرم‌افزار جامع ارتباط با مشتری خود انجام دهد و طی چند هفته آتی ابزارهای جدید این محصول را در اختیار کاربران بگذارد.

 بر اساس برنامه زمانی منتشر شده از سوی مایکروسافت، ابزارهای یکپارچه‌اي شامل ابزارهای ویژه صدور صورت‌حساب، ابزارهای مدیریتی و برنامه‌های رفع مشکلات سازمانی در ویرایش جدید نسخه آنلاین نرم‌افزار CRM Online عرضه خواهد شد.

مطالب مرتبط

دیدگاه ها

دیدگاه شما

(ضروری)
(ضروری,نمایش داده نمی شود)
(ضروری)

آخرين مطالب آموزشي

تغییر-حذف رنگ پس زمینه صفحات ورد-Word Page Color تابع RADIANS اکسل-تبدیل درجه به رادیان تابع DEGREES اکسل-تبدیل رادیان به درجه فرمول نویسی و معادلات در پاورپوینت-Equation PowerPoint فیلم برداری از صفحه نمایش با پاورپوینت Screen Recording PowerPoint تبدیل متن به جدول و بلعکس ورد-Convert Text to Table Word نحوه ایجاد جدول در ورد-Insert Table Word تعیین سایز کاغذ A5-A3 ورد و اکسل Word Excel Page Size ایجاد حاشیه برای عکس در ورد Picture Border Word ایجاد حاشیه در صفحات ورد-Page Borders Word ایجاد حاشیه برای پاراگراف در ورد-Word Paragraph Border تشخیص یا تعیین نسخه آفیس What version Office دانلود آفلاین آخرین آپدیت آفیس Office Updates رفع مشکل تبدیل اعداد انگلیسی-فارسی ورد 2016 Word آموزش نصب و حذف صحیح آفیس Install Uninstall Office 2016 تفاوت نسخه ها و لایسنس های آفیس Office ایجاد شماره اعداد خودکار در ورد Numbering تغییر فونت پیش فرض ورد Set Default Font Word خارج کردن متن عکس در وان نوت Picture to Text OneNote حل معادلات تایپی و دست نویس در وان نوت OneNote ادامه مطالب آموزشي

خبرنامه آفیس