شرکت مایکروسافت برنامه‌ای را برای معرفی توانمندی‌های‌ شبکه شرکای خود (MPN) برای کسب‌وکارهای کوچک اجرا می‌کند.

این برنامه قرار است در ماه ژوئن انجام شود و هدف آن معرفی تخصص و قابلیت‌های شرکای تجاری مایکروسافت برای ارائه جدید‌ترین راهکارهای فناوری این شرکت برای کسب و کارهای کوچک بر اساس نیازهای خاص کسب و کار هر کدام است.

به گزارش وب سایت eweek این برنامه معرفی توانمندی‌ها بر مبنای ورودی محصولات و خدمات و بازخوردهای هر یک از شرکای تجاری مایکروسافت طراحی شده و آنها را قادر می‌سازد فرصت‌های نهفته در بازار نرم‌افزارهای کسب‌وکارهای کوچک را شناسایی کرده و از آن استفاده کنند. مایکروسافت انتظار دارد با این اقدام توانمندی شرکای خود را در بازار کسب‌وکارهای کوچک افزایش دهد.

به این ترتیب شرکای تجاری مایکروسافت می‌توانند تخصص‌های خود در زمینه محصولات مختلف مایکروسافت را از یکدیگر متمایز کنند و از این طریق مشتریان خود را افزایش دهند. خدمات بر پایه فناوری پردازش ابری بخش عمده‌ای از این خدمات است و مایکروسافت کمک می‌کند این شرکت‌ها توانمندی‌های خاص خود را مثلاً در زمینه ویندوز ۷، ویندوز سرور ۲۰۰۸، ویندوز سرور ۲۰۱۱ که ویژه کسب‌وکارهای کوچک است و مایکروسافت آفیس ۳۶۵ را به کسب و کارهای کوچک بشناسانند.

جان راسکیل، معاون گروه شرکای جهانی مایکروسافت در این باره گفته است: این برنامه به شرکای تجاری مایکروسافت که به استفاده از فناوری‌های پردازش ابری رو آورده‌اند و در صدد توسعه کسب و کار خود هستند اجازه می‌دهد با استفاده از اعتبار و برند مایکروسافت به مزایای رقابتی زیادی دست یابند و بازاریابی، فروش و ظرفیت‌های فنی خود را ارتقا بخشند.

منبع

برچسب ها :

مطالب مرتبط

دیدگاه ها

دیدگاه شما

(ضروری)
(ضروری,نمایش داده نمی شود)
(ضروری)

آخرين مطالب آموزشي

تغییر-حذف رنگ پس زمینه صفحات ورد-Word Page Color تابع RADIANS اکسل-تبدیل درجه به رادیان تابع DEGREES اکسل-تبدیل رادیان به درجه فرمول نویسی و معادلات در پاورپوینت-Equation PowerPoint فیلم برداری از صفحه نمایش با پاورپوینت Screen Recording PowerPoint تبدیل متن به جدول و بلعکس ورد-Convert Text to Table Word نحوه ایجاد جدول در ورد-Insert Table Word تعیین سایز کاغذ A5-A3 ورد و اکسل Word Excel Page Size ایجاد حاشیه برای عکس در ورد Picture Border Word ایجاد حاشیه در صفحات ورد-Page Borders Word ایجاد حاشیه برای پاراگراف در ورد-Word Paragraph Border تشخیص یا تعیین نسخه آفیس What version Office دانلود آفلاین آخرین آپدیت آفیس Office Updates رفع مشکل تبدیل اعداد انگلیسی-فارسی ورد 2016 Word آموزش نصب و حذف صحیح آفیس Install Uninstall Office 2016 تفاوت نسخه ها و لایسنس های آفیس Office ایجاد شماره اعداد خودکار در ورد Numbering تغییر فونت پیش فرض ورد Set Default Font Word خارج کردن متن عکس در وان نوت Picture to Text OneNote حل معادلات تایپی و دست نویس در وان نوت OneNote ادامه مطالب آموزشي

خبرنامه آفیس