مایکروسافت در نسخه جدید آفیس خود تغییرات شگرفی را در پیش گرفته است. نه تنها ظاهر و رابط کاربری این مجموعه نرم افزاری شبیه به ویندوز 8 شده و در ابزارهای صفحه لمسی همچون تبلت بسیار بهتر عمل خواهد کرد. بلکه این شرکت شیوه شخصی سازی و مدیریت بخش های مختلف آفیس را هم به شکل چشم گیری تغییر داده و به کاربران امکان استفاده از اپلیکیشن های ویژه ای را در مجموعه آفیس می دهد.

صبر کنید، مگر قبلا آفیس خودش یک اپلیکیشن نبوده (در واقع مجموعه ای از چند اپلیکیشن)؟ بله، ایده اولیه اپلیکیشن های آفیس کمی گیج کننده است. ایده استفاده از مدل اپلیکیشن برای اضافه کردن چیزهایی که کاربر نیاز دارد، به مدت ها قبل بر می گردد. کاربران پیش از این هم می توانستند ماکروهای خود را نوشته و افزونه هایی را طراحی کنند.
اما App جدید داستان را به سه شیوه کلیدی تغییر می دهد:

۱- کاربران و توسعه دهندگان می توانند به راحتی یک نسخه اختصاصی شده آفیس را برای خودشان تولید کنند و مایکروسافت بخش ویژه ای را هم برای راهنمایی و کمک به آنها ایجاد کرده است.
۲- تولید کنندگان اپلیکیشن ها می توانند آنها را با تمامی کاربران آفیس به اشتراک بگذارند.
۳- و همچنین آنها می توانند با فروش اپلیکیشن های شان در آفیس استور به کسب درآمد بپردازند.

ادامه مطلب را از اینجا بخوانید.

مطالب مرتبط

دیدگاه ها

دیدگاه شما

(ضروری)
(ضروری,نمایش داده نمی شود)
(ضروری)

آخرين مطالب آموزشي

تغییر-حذف رنگ پس زمینه صفحات ورد-Word Page Color تابع RADIANS اکسل-تبدیل درجه به رادیان تابع DEGREES اکسل-تبدیل رادیان به درجه فرمول نویسی و معادلات در پاورپوینت-Equation PowerPoint فیلم برداری از صفحه نمایش با پاورپوینت Screen Recording PowerPoint تبدیل متن به جدول و بلعکس ورد-Convert Text to Table Word نحوه ایجاد جدول در ورد-Insert Table Word تعیین سایز کاغذ A5-A3 ورد و اکسل Word Excel Page Size ایجاد حاشیه برای عکس در ورد Picture Border Word ایجاد حاشیه در صفحات ورد-Page Borders Word ایجاد حاشیه برای پاراگراف در ورد-Word Paragraph Border تشخیص یا تعیین نسخه آفیس What version Office دانلود آفلاین آخرین آپدیت آفیس Office Updates رفع مشکل تبدیل اعداد انگلیسی-فارسی ورد 2016 Word آموزش نصب و حذف صحیح آفیس Install Uninstall Office 2016 تفاوت نسخه ها و لایسنس های آفیس Office ایجاد شماره اعداد خودکار در ورد Numbering تغییر فونت پیش فرض ورد Set Default Font Word خارج کردن متن عکس در وان نوت Picture to Text OneNote حل معادلات تایپی و دست نویس در وان نوت OneNote ادامه مطالب آموزشي

خبرنامه آفیس