شرکت سی‌دی‌سی سافت‌ویر، یکی از فروشندگان نرم‌افزارهای کسب و کار و راهکارهای پردازش ابری از عرضه اولین نسخه نرم‌افزار مدیریت ارتباط با مشتری (CRM) خود بر روی رایانه‌های لوحی آیپد خبر داده است.

این نرم‌افزار که Pivotal CRM نام دارد به شرکت‌ها و سازمان‌های کاربر اجازه می‌دهد از طریق رایانه‌های لوحی آیپد خود در هر کجا و در هر زمان به اطلاعات مربوط به مشتریان خود دسترسی داشته باشند.

به گزارش وب سایت marketwatch یکی از مهم‌ترین قابلیت‌های نرم‌افزار مدیریت ارتباط با مشتری شرکت سی دی سی یکپارچگی آن با نرم‌افزار اسکایپ و شبکه‌های اجتماعی لینکدین و فیس بوک و نقشه‌های گوگل است.

شرکت سی‌دی‌سی دو نرم‌افزار Outlook و SharePoint مایکروسافت را نیز ضمیمه راهکار مدیریت ارتباط با مشتری خود کرده و آن را با مجموعه نرم‌افزاری آفیس نیز یکپارچه کرده است. رابط کاربری این راهکار نیز به سبک رابط کاربری نرم‌افزارهای شرکت مایکروسافت است و به همین خاطر کاربران می‌توانند به آسانی از آن استفاده کنند.

سازمان‌ها و شرکت‌های کاربری که قصد استفاده از این نرم‌افزار را بر روی آیپد کارکنان خود دارند می‌توانند آن را از فروشگاه مجازی شرکت اپل که اپ‌استور نام دارد، خریداری کنند. کاربران این نرم‌افزار می‌توانند بسته به نیازهای خود از قابلیت‌های مختلف این نرم‌افزار استفاده کنند. شرکت سی دی سی به شرکت‌ها و سازمان‌های کاربر خود اجازه داده است این نرم‌افزار را طوری بر روی آیپدهای خود نصب کنند که بتوانند نیازهای ویژه و منحصر به فرد خود را از طریق آن برآورده کنند. کاربران در محیط این نرم‌افزار می‌توانند برای خود یک منوی شخصی تعریف کنند.

سازگاری نرم‌افزار مدیریت ارتباط با مشتری شرکت سی دی سی با رایانه لوحی آیپد این امکان را به کاربران می‌دهد تا از با استفاده از نمودارها و دیگر تصویرپردازی‌های موجود دسترسی سریعی به اطلاعات مورد نیاز خود درباره مشتریانشان داشته باشند.

منبع

برچسب ها :

مطالب مرتبط

دیدگاه ها

دیدگاه شما

(ضروری)
(ضروری,نمایش داده نمی شود)
(ضروری)

آخرين مطالب آموزشي

تغییر-حذف رنگ پس زمینه صفحات ورد-Word Page Color تابع RADIANS اکسل-تبدیل درجه به رادیان تابع DEGREES اکسل-تبدیل رادیان به درجه فرمول نویسی و معادلات در پاورپوینت-Equation PowerPoint فیلم برداری از صفحه نمایش با پاورپوینت Screen Recording PowerPoint تبدیل متن به جدول و بلعکس ورد-Convert Text to Table Word نحوه ایجاد جدول در ورد-Insert Table Word تعیین سایز کاغذ A5-A3 ورد و اکسل Word Excel Page Size ایجاد حاشیه برای عکس در ورد Picture Border Word ایجاد حاشیه در صفحات ورد-Page Borders Word ایجاد حاشیه برای پاراگراف در ورد-Word Paragraph Border تشخیص یا تعیین نسخه آفیس What version Office دانلود آفلاین آخرین آپدیت آفیس Office Updates رفع مشکل تبدیل اعداد انگلیسی-فارسی ورد 2016 Word آموزش نصب و حذف صحیح آفیس Install Uninstall Office 2016 تفاوت نسخه ها و لایسنس های آفیس Office ایجاد شماره اعداد خودکار در ورد Numbering تغییر فونت پیش فرض ورد Set Default Font Word خارج کردن متن عکس در وان نوت Picture to Text OneNote حل معادلات تایپی و دست نویس در وان نوت OneNote ادامه مطالب آموزشي

خبرنامه آفیس